Tudi letos se je Družba Petrol združenih prodajnih mest Posavje odločila, da z sloganom »Naša energija povezuje« donira  1.800 evrov Društvu Sonček Posavje.

V četrtek 7. Aprila, so tako  člani Društva Sonček Posavje na Centru Sonček Krško skupaj z Klemenom Pirmanom najprej pred prejemom donacije izvedli ples na vozičkih, v pozdravnem nagovoru, pa je predsednica Društva Sonček Posavje Družbi Petrol predstavila delovanje društva in seveda namen, zakaj se bo donacije porabila (kolonije, ples na vozičkih, pohodi, ustvarjalne delavnice,jezdenje…) in kot je še dejala, da brez njihove in ostalih donacij,društvo ne bi moglo izvajati tako kvalitetnega kot nadstandardnega programa, katerega izvajajo skozi celo leto. Popoldanske donacije in druženja ob plesu na vozičku se je udeležila tudi Manca Grubič (Narejeno z srcem), s katero se je društvo tudi dogovorilo glede bodočega sodelovanja oz. izvajanja ustvarjalnih delavnic. Člani društva Sonček Posavje skupaj z predsednico  Natašo Solomun,  se zahvaljujejo vsem, ki pomagajo, da lahko društvo nemoteno deluje, Družbi Petrol  za prejeto donacijo, hkrati pa naprošamo vse tiste, ki bi želeli  kot  prostovoljci pomagati na raznih kolonijah ali pohodih, da se nam pridružite, saj vas bomo sprejeli odprtega srca, prav tako pa vam bodo naši Sončki zelo hvaležni.   

 

Anton Hruševar

 

Logotip Krajevna skupnost Leskovec

KRAJEVNA SKUPNOST LESKOVEC PRI KRŠKEM

Ulica 11. novembra 24,

8273 Leskovec pri Krškem

Ikona - email Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Ikona - telefon 07 49 05 130

© 2024 KS Leskovec pri Krškem, Vse pravice pridržane. 5ka. Agencija