Tudi letos, je Društvo Sonček Posavje  izvedlo samostojno kolonijo za otroke in odrasle na Turistični kmetiji Zevnik, na Čatežu.

 

V avgustu je v samostojni koloniji sodelovalo  32 otrok in odraslih s cerebralno paralizo in ostalimi motnjami v razvoju pri hipoterapiji,hkrati pa jim je bila prikazana tudi vzgoja,hranjenje in nega  konj. V času kolonije, so se v vročih dneh ohladili v bazenu v Brestanici in Termah Čatež, saj je voda zanje svoboda, kjer se lahko gibajo brez omejitev. Večere so si obogatili z zvokih kitare ,petjem,ter raznimi družabnimi igrami. Tudi v tej koloniji je bil poudarek predvsem na samostojnosti,(priprave hrane,oblačenja,slačenja…) seveda kolikor so pač lahko posamezniki lahko, ostalim pa so bili v pomoč prostovoljci. Društvo se zahvaljuje vsem prostovoljcem ter ostalimi,ki so si vzeli čas da so pomagali pri izvajanju kolonije.    

 

Društvo Sonček Posavje

 

Logotip Krajevna skupnost Leskovec

KRAJEVNA SKUPNOST LESKOVEC PRI KRŠKEM

Ulica 11. novembra 24,

8273 Leskovec pri Krškem

Ikona - email Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Ikona - telefon 07 49 05 130

© 2024 KS Leskovec pri Krškem, Vse pravice pridržane. 5ka. Agencija