Družba Petrol tudi konec lanskega leta, že deseto leto zapored, izvaja vseslovensko humanitarno akcijo Naša energija povezuje, s katero sredstva, predvidena za nakup poslovnih daril, nameni posameznikom, društvom in projektom v lokalnih skupnostih, ki jih izberejo zaposleni na Petrolovih prodajnih mestih po Sloveniji.

Poslovodje  Patricija Zupančič, Tadej Čepin, David Kržan, Primož Bogovič, Jože Stanič, Edvard Jankovič, Mojca KraljPeter Polovič in Boštjan Mirt so sredstva v višini 1800 evrov namenili Društvu Sonček Posavje, ki jih bomo porabili za programe, ki jih izvajamo in sicer se bodo sredstva porazdelila na hipoterapijo-terapevtsko jezdenje, nevrofizioterapijo, ples na vozičkih, pohodništvo za gibalno ovirane , refleksoterapije, aktivno preživljanje prostega časa oseb s cerebralno paralizo in ostalimi motnjami v razvoju. Srečni smo, da so se tudi v teh težkih časih spomnili na nas, saj so naši otroci, odrasli s cerebralno paralzo in ostalimi motnjami v razvoju še bolj prikrajšani ravno terapij, saj je bilo vse zmanjšano zaradi epidemije. V našem društvu imamo zelo širok program, ki ga prilagajamo glede na potrebe uporabnikov, glede na to, da so naši člani v večini odvisni od pomoči druge osebe, smo zelo srečni, da jim lahko olajšamo življenje in pripravimo program, ki ga potrebujejo za čim boljše, aktivno in  kvalitetnejše življenje.....Predstavniki Petrol-ovih prodajnih mest so poudarili, da je v življenju vsakega posameznika pomembna energija, ki nam vsem skupaj prinaša pozitivne občutke. Ček so našim sončkom predali Maja Mazej, David Kržan in Boštjan Mirt, katerim smo tudi predstavili naš celoten program in verjamem, da so nas tudi začutili. Z donatorskimi sredstvi so napolnili tudi energijo naših src še posebej v teh težkih časih, ko resnično potrebujemo drug - drugega in so že malenkosti toplih besed in dejanj velikega pomena. Iz srca hvala v imenu vseh članov Društva Sonček Posavje.   Tekst: Nataša Solomun  Foto: Anton Hruševar

 

Logotip Krajevna skupnost Leskovec

KRAJEVNA SKUPNOST LESKOVEC PRI KRŠKEM

Ulica 11. novembra 24,

8273 Leskovec pri Krškem

Ikona - email Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Ikona - telefon 07 49 05 130

© 2024 KS Leskovec pri Krškem, Vse pravice pridržane. 5ka. Agencija