Društvo Sonček Posavje je že tradicionalno tudi letos obdarilo svoje člane, čeprav letos malo drugače, kar na njihovem domu.

Nekaterim smo darila in voščila poslali po pošti zaradi oddaljenosti. Božiček in njegovi pomočniki so se kar 4 dni vozili po Posavju in obiskovali svoje člane, saj je bilo potrebno razdeliti kar 96 daril.  Kljub letošnjem turbolentnemu letu smo program skoraj v celoti izpeljali sicer s prilagajanji a vendar smo vseskozi delali glede na potrebe naših članov. Darila nam je podarilo podjetje OUTFIT in TELEKOM in nekaj smo dokupili in prepričani smo, da smo naredili čudovita darila. Ob obiskih na domu smo začutili hvaležnost, nasmeh na obrazih in željo po druženju. Zelo si želimo, da vse skupaj čim prej mine in, da si lahko podamo roke in topel objem, ki je še kako potreben v teh težkih časih. Naši otroci, mladostniki in odrasli s cerebralno paralizo in ostalimi motnjami v razvoju še kako potrebujejo dotik in toplino. Vsem želimo čarobne praznike, ter srečno, zdravo in ljubezni polno leto 2021.   

 

Društvo Sonček Posavje

Logotip Krajevna skupnost Leskovec

KRAJEVNA SKUPNOST LESKOVEC PRI KRŠKEM

Ulica 11. novembra 24,

8273 Leskovec pri Krškem

Ikona - email Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Ikona - telefon 07 49 05 130

© 2023 KS Leskovec pri Krškem, Vse pravice pridržane. 5ka. Agencija