Tako kot pretekla leta,so se v Društvu Sonček Posavje odločili,da tudi v letošnjem letu pripravijo pustno rajanje na sedežu društva ,katero se nahaja v Leskovcu pri Krškem UL.

Mladinskih delavnih brigad 18. Ob slastnih krofih Pekarne Suban, soku in kavi,so pustno druženje popestrili še z glasbo,plesom in igrami. Tudi tokrat ni bila ovira bolezen ali drugačnost,da se ne bi otroci, mladostniki, odrasli in sorojenci našemili v pustne maske, se zabavali,skratka preživeli čudovito sobotno pustno popoldne, hkrati pa se Društvo Sonček Posavje, še enkrat zahvaljujejo Pekarni Suban za podarjene krofe.

 

Anton Hruševar

 

 

Logotip Krajevna skupnost Leskovec

KRAJEVNA SKUPNOST LESKOVEC PRI KRŠKEM

Ulica 11. novembra 24,

8273 Leskovec pri Krškem

Ikona - email Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Ikona - telefon 07 49 05 130

© 2023 KS Leskovec pri Krškem, Vse pravice pridržane. 5ka. Agencija