V ponedeljek 18.6.2018, so učenci posebnega programa (nekateri tudi člani Društva Sonček Posavja), v Glasbeni šoli Krško predstavili svoje glasbene sposobnosti, skratka svoje delo in znanje v dosedanjem glasbenem šolskem letu.

Z svojim nastopom so hkrati predstavili tudi delo njihovih učiteljev ali mentorjev. Na zaključnem nastopu so glasbeno nastopili: Elora Nikič,Ažbe Tratnik,Mija Jakovina (Pojoči boben),Maja Bartolj (Kitara),Gašper Katič (Kitara),Jakob Enej Grubar (Kitara), Suzana Kozole (Klavir),Matjaž Černelič (Melodika),Damjana Levičar in Tilen Bračun (pevski nastop),Rok Slapšak (Melodika),Maša Dornik (pevski nastop),Ajda Brilej (Melodika in petje),Matjaž Zupančič in Drago Klavžar (Harmonika),Viktorija Hruševar (Klarinet) in Maj Režman. Kot je v svojem nagovoru dejal ravnatelj Glasbene šole Krško Mitja Režman,gre posebne zahvale tako učencem, učiteljem, kot Branki Žičkar,katera jih v veliki večini vodi,hkrati pa je njihov namen,da poizkušajo učencem preko glasbe dati neko novo znanje ali popotnico za čustveno glasbene aktivnosti,po drugi strani pa tudi pripomoček za aktivno preživljanje prostega časa ali doma ali v bodočem življenju.

 

Anton Hruševar

 

Logotip Krajevna skupnost Leskovec

KRAJEVNA SKUPNOST LESKOVEC PRI KRŠKEM

Ulica 11. novembra 24,

8273 Leskovec pri Krškem

Ikona - email Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Ikona - telefon 07 49 05 130

© 2022 KS Leskovec pri Krškem, Vse pravice pridržane. 5ka. Agencija