V sklopu praznika Mestne četrti Leskovec pri Krškem,so v vaščani Kobil na igrišču »na Gmajni« izvedli ponovno druženje,oz,2. kmečke igre.

Zaradi ostalih dogodkov v MO Krško,so tokrat v žaganja drv,vlečenje vrvi,streljanja z lokom,ruženje koruze in pobiranja jabolk iz vode(brez pripomočkov) tekmovale samo tri ekipe, za popestritev pa so  tekmovali tudi otroci. Po skupnem seštevku točk,je pokal za 1. mesto prejela ekipa iz Selc ,2. mesto ekipa pionirjev in 3. mesto ekipa Gmajna,kot pohvalo za sodelovanje in trud ,pa so ekipo otrok odpeljali na sladoled. Po podelitvi pokalov,so vsi prisotni bili postreženi z hladno pijačo,vojaškim pasuljem,na izbiro pa so imeli pripravljene tudi vampe. Celotna tako kuharska kot organizatorska ekipa se vsem zahvaljuje za udeležbo ,hkrati pa upa,da se naslednje leto zopet vidijo morda še v večjem številu.  

 

Anton Hruševar

 

Logotip Krajevna skupnost Leskovec

KRAJEVNA SKUPNOST LESKOVEC PRI KRŠKEM

Ulica 11. novembra 24,

8273 Leskovec pri Krškem

Ikona - email Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Ikona - telefon 07 49 05 130

© 2024 KS Leskovec pri Krškem, Vse pravice pridržane. 5ka. Agencija