Društvo Sonček Posavje,je tudi v letošnjem letu pričelo z izvajanjem rekreacijskih pohodov.

Pred pohodi, so najprej na Centru Sonček Krško pričeli z vadbo za gibalno ovirane , starše in skrbnike ter osebne asistente. Z vadbo se učijo razumevanja uporabe svojega telesa,ohranjajo gibljivost,ki je nekaterim zaradi stalnega sedenja še kako pomembno. Poleg vsako tedenske vadb, so izvedli pohod po kolesarski stezi od bazena Brestanica do gostišča Senica,se malo okrepčali in posladkali,po počitku pa se vrnili na izhodiščno točko,kjer so se že dogovarjali za naslednji pohod. Udeležili so se inkluzijskega pohoda »Skupaj v hribe« Hrvatini-Elerji. Pohod je potekal izpred gasilskega doma v Hrvatinih,do hiške centra Sonček v Elerjih,kjer jih je po sprejemnih nagovorih čakal tudi topli obrok. Po počitku in veselem druženju,so se v popoldanskem času z avtobusom odpeljali domov,hkrati pa se zopet dogovarjali o naslednjem snidenju ali pohodu.      

 

Društvo Sonček Posavje

Logotip Krajevna skupnost Leskovec

KRAJEVNA SKUPNOST LESKOVEC PRI KRŠKEM

Ulica 11. novembra 24,

8273 Leskovec pri Krškem

Ikona - email Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Ikona - telefon 07 49 05 130

© 2024 KS Leskovec pri Krškem, Vse pravice pridržane. 5ka. Agencija