Pretekli teden 28. marca,je Društvo Sonček Posavje v sklopu ustvarjalnih delavnic,izvedlo okraševanje velikonočnih jajc.

Okraševali so jih po navodilih Ane Ljubi,katera se ljubiteljsko ukvarja z kvačkanjem,skratka z raznimi ročnimi deli. Nekateri naši člani so z njenimi pripomočki (volne,lepila,bleščicami oz. okraski),velikonočno jajce okrasili sami,ostali pa so z pomočjo staršev ali asistentov. Vsem prisotnim (50 prisotnih) je velikonočni zajček skupaj z predsednico društva Natašo Solomun razdelil bogata in slastna darila Trgovine Mita,zato se jim ponovno zahvaljujemo za darila in popestritev naših delavnic.    

 

Društvo Sonček Posavje

 

Logotip Krajevna skupnost Leskovec

KRAJEVNA SKUPNOST LESKOVEC PRI KRŠKEM

Ulica 11. novembra 24,

8273 Leskovec pri Krškem

Ikona - email Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Ikona - telefon 07 49 05 130

© 2024 KS Leskovec pri Krškem, Vse pravice pridržane. 5ka. Agencija