V torek 27. aprila, je Družba Petrol ali združena prodajna mesta s sloganom »Naša energija povezuje«, Društvu Sonček Posavje  na sedežu društva – Center Sonček Krško v Leskovcu pri Krškem, predala bon oz. donirala 2.200 evrov.

V pozdravnem nagovoru, je predsednica društva Nataša Solomun predstavnikom Družbe Petrol Brigiti Šorli,Davidu Kržan,Tadeju Čepin,Jožetu Staniču in Patriciji Zupančič,predstavila samo delovanje društva in seveda tudi namen za kaj se bo donacija porabila (ples na vozičkih,jezdenje,ustvarjalne delavnice,pohodi…)Pri donaciji denarnih sredstev so sodelovale : poslovalnica Obrežje,Čatež AC jug, Brežice 2,Brežice 3,Krško 1 in Krško 2,poslovalnice Dobova,Bizeljsko,Brestanica,Sevnica in Zaloke jug.  Društvo Sonček Posavje s predsednico Natašo Solomun, se zahvaljuje vsem,ki so pomagali pri zbiranju sredstev,saj z vašo pomočjo bomo lažje izvajali programe s katerimi poizkušamo vsaj malo polepšati,olajšati življenje našim članom,privabiti vesele nasmeške ali iskrice v očeh.   Društvo Sonček Posavje

 

Logotip Krajevna skupnost Leskovec

KRAJEVNA SKUPNOST LESKOVEC PRI KRŠKEM

Ulica 11. novembra 24,

8273 Leskovec pri Krškem

Ikona - email Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Ikona - telefon 07 49 05 130

© 2024 KS Leskovec pri Krškem, Vse pravice pridržane. 5ka. Agencija