V okviru krajevnega praznika MČ Leskovec pri Krškem, so v soboto 4. junija pod kozolcem  Okrepčevalnice Arh,izvedli 7. leskovško golažijado. Letos so sodelovale ali tekmovale ekipe iz sedmih krajevnih skupnosti,oz. 11 ekip.

Tekmovanja v kuhanju so se udeležile naslednje ekipe: lanskoletna zmagovalna ekipa iz Senuš,potem ekipa iz Velikega trna,Gore,Kobil,Veniš,TD Raka,Spodnjega Starega Grada,Okrepčevalnice Arh,LD Studenec-Veliki  trn,ekipa Leskovec in ekipa Armes. Po štiriurnem kuhanju, je komisija v sestavi  Srečko Kunst,Nejc Kunst in Čepin Andreja pričela z ocenjevanjem oz. pokušino golažev. Res,da so imeli kar zahtevno delo oceniti toliko različnih okusov,vendar so se odločili,da  so letos najboljši  golaž skuhali in prejeli pokal (podelil jih je predsednik sveta MČ Leskovec pri Krškem Jože Olovec) za 1. mesto ekipa  LD Veliki trn-Studenec ,2. mesto ekipa Leskovec in 3. mesto ekipa Okrepčevalnice Arh,vsi pa so za sodelovanje dobili tudi predpasnike za sodelovanje na 7. leskovški  golažijadi. Tekmovanje ali druženje je vodil oz. povezoval Roman Logar,celotno tekmovanje in seveda kasneje druženje pa je z igranjem na harmoniko popestril muzikant Vladimir Vizlar.  

 

Anton Hruševar 

 

Logotip Krajevna skupnost Leskovec

KRAJEVNA SKUPNOST LESKOVEC PRI KRŠKEM

Ulica 11. novembra 24,

8273 Leskovec pri Krškem

Ikona - email Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Ikona - telefon 07 49 05 130

© 2024 KS Leskovec pri Krškem, Vse pravice pridržane. 5ka. Agencija