V soboto 13. maja, so Sunny ridersi kljub napovedanemu slabemu vremenu izvedli 14. blagoslov,vendar tokrat brez panoramske vožnje.

Blagoslov je tako kot pri DLM Matija Gubec in MK Ravne-Zdole izvedel videmski župnik Alojz Kačičnik,ker je v tem času leskovški župnik Ludvik Žagar imel druge obveznosti-pogrebe. Po branju (Jože Gražl) in blagoslovu se je ob sladkimi in mesnimi domačimi dobrotami, druženje nadaljevalo pozno v noč. Zahvalil bi se Kodela Jožetu za sponzorsko pijačo,župniku za blagoslov klubom:  DLM Matija Gubec,MK divje buče,MK Rak, MK Ravne, MK Rodeo Riders, MK Cestni Volkovi Veliki Podlog, MK Škorpijon,MK Bistra za udeležbo,fotografu Goranu,prav  tako vsem ostalim motoristom in motoristkam in seveda družini,ker brez njihove pomoči tega srečanja oz. blagoslova, ne bi mogel izpeljati.   

 

Anton Hruševar-Sunny Rider   

Foto: Goran Rovan

 

Logotip Krajevna skupnost Leskovec

KRAJEVNA SKUPNOST LESKOVEC PRI KRŠKEM

Ulica 11. novembra 24,

8273 Leskovec pri Krškem

Ikona - email Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Ikona - telefon 07 49 05 130

© 2024 KS Leskovec pri Krškem, Vse pravice pridržane. 5ka. Agencija