Na pustni torek, je tudi Društvo Sonček Posavje organiziralo pustno rajanje tako za starejše kot mlajše člane društva.

Tudi letos nam je čarobno popoldan čarovniško obarval Branko Kavšek z svojimi čarovnijami, z glasbeno točko pa pripravil naše sončke da so v Centru Sonček Posavje tako z vozički kot brez njih pustno zaplesali.  Z nami so se pustno veselili in družili tudi predstavniki bencinskih servisov Petrol, kateri nam že nekaj let pomagajo, da z svojo donacijo pripomorejo, da osebam z posebnimi potrebami ustvarjamo ali izboljšujemo  boljše in kvalitetnejše življenje. Tudi tokrat hvala za prejeto donacijo, ponovno pa tudi hvala Trgovini Mita, katera je poskrbela, da so naši sončki imeli polne mize sladkih, slanih in tekočih dobrot.  

 

Anton Hruševar

 

Logotip Krajevna skupnost Leskovec

KRAJEVNA SKUPNOST LESKOVEC PRI KRŠKEM

Ulica 11. novembra 24,

8273 Leskovec pri Krškem

Ikona - email Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Ikona - telefon 07 49 05 130

© 2024 KS Leskovec pri Krškem, Vse pravice pridržane. 5ka. Agencija