Tako kot v Krškem,se je druga skupina Korantov iz Etnološkega društva Markovci tudi letos odzvala na povabilo Okrepčevalnice Arh.

V soboto 11. februarja so letos že 14-tič  po z plesom,kateri naj bi odganjal zimo, navzočim krajanom predstavili svoje pustne like, samo težo in izdelavo le-teh,v sami okrepčevalnici pa so bili tako kot vsako leto pogoščeni s pijačo in toplim mesnimi izdelki. Seveda so bili tudi gledalci pogoščeni z domačimi dobroti,tako,da se ni bati,da ne bi naslednje leto izvedli 15. jubilejni obisk.     Anton Hruševar

 

Logotip Krajevna skupnost Leskovec

KRAJEVNA SKUPNOST LESKOVEC PRI KRŠKEM

Ulica 11. novembra 24,

8273 Leskovec pri Krškem

Ikona - email Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Ikona - telefon 07 49 05 130

© 2024 KS Leskovec pri Krškem, Vse pravice pridržane. 5ka. Agencija