Društvo Sonček Posavje je tako v  oktobru kot v novembru, poleg ostalih dejavnosti  izvedlo tudi delavnice oziroma  prednovoletno druženje.

V oktobru so v dopoldanskem času izvedli kulinarično delavnico,14. novembra so s skupnimi močmi ustvarjali ali izdelovali voščilnice, 26. novembra,pa so ponovno izvedli kulinarične delavnice. Ob pomoči staršev ali spremljevalcev so ob glasbi (harmoniki),smehu, naredili različne vrste prazničnih sladkih piškotov,se kot vedno ponovno družili,saj v lanskem letu tega zaradi raznih ukrepov ni bilo mogoče izvajati. Pri valjanju,gnetenju testa, izdelavi različnih piškotov ,so ponovno delali na boljši osebni  motoriki,hkrati pa že komaj čakajo ,da bodo takšne delavnice ponovno poleg hipoterapij,zvočnih terapij …ponovno ponovili.    

 

Anton Hruševar

 

Logotip Krajevna skupnost Leskovec

KRAJEVNA SKUPNOST LESKOVEC PRI KRŠKEM

Ulica 11. novembra 24,

8273 Leskovec pri Krškem

Ikona - email Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Ikona - telefon 07 49 05 130

© 2023 KS Leskovec pri Krškem, Vse pravice pridržane. 5ka. Agencija