V četrtek 23.6. so tudi letos v ponovno v Volovniku – KS Leskovec pri Krškem obudili spomin na dni,ko je bilo kresovanje krajevni dogodek.

Kresovanja se je udeležilo še več krajanov kot lani,kar pomeni,da se bo kresovanje po domače prijelo ,ali pa ne bo šlo v pozabo,saj se ga je udeležilo okoli 40 krajanov in krajank. Predsednik KS Leskovec pri Krškem,se zahvaljuje tako lastniku parcele Tomažu Drnaču kot vsem ostali, ki so kakorkoli pomagali pri izpeljavi kresovanja,hkrati pa upa,da se naslednje leto vidijo še v večjem številu. 

 

Anton Hruševar

 

Logotip Krajevna skupnost Leskovec

KRAJEVNA SKUPNOST LESKOVEC PRI KRŠKEM

Ulica 11. novembra 24,

8273 Leskovec pri Krškem

Ikona - email Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Ikona - telefon 07 49 05 130

© 2024 KS Leskovec pri Krškem, Vse pravice pridržane. 5ka. Agencija