Športno turistično društvo Velika vas,je  11.6.2022 organiziralo ali izvedlo turnir v malem nogometu za pokal KS Leskovec pri Krškem.

Turnirja so se udeležile štiri ekipe. 1. mesto  je osvojila ekipa Drinkersi, 2. Mesto ekipa Čunga  lunga in 3. mesto ekipa Velike vasi.  Po končanem tekmovanju in podelitvi pokalov, so ob domači hrani in pijači nadaljevali skupinsko druženje,hkrati pa se še dogovorili,kdo se bo udeležil pohoda do Ajdovske jame,kateri je bil izveden 18.6.2022.   Anton Hruševar

 

Logotip Krajevna skupnost Leskovec

KRAJEVNA SKUPNOST LESKOVEC PRI KRŠKEM

Ulica 11. novembra 24,

8273 Leskovec pri Krškem

Ikona - email Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Ikona - telefon 07 49 05 130

© 2024 KS Leskovec pri Krškem, Vse pravice pridržane. 5ka. Agencija