V soboto 4. junija so v Selcah v KS Leskovec pri Krškem z brcom žoge mladega vaščana nagovorom predsednika krajevnega sveta Jožeta Olovca, ter kasnejšimi tekmami, svečano odprli igrišče, katerega so z pomočjo donatorjev, KS  Leskovec pri Krškem in seveda veliko ur prostovoljnega dela kljub raznim naravnim nevšečnostim uspeli dokončati. 

Res. da so ga imeli pred leti že skoraj dokončanega,vendar jim ga je neurje 2020 poškodovalo ,tako,da so morali ponovno začeti z urejanjem. Letos so ga dokončali,uredili travnato namakanje in kot pravijo da v slogi je moč,zato upajo,da bodo letos uspeli postaviti še igrala za najmlajše vaščane. Da pa je otvoritev bila še bolj svečana so kasneje  pričeli z prijateljskimi tekmami,kjer so pri starejših  1. mesto zasedli ŠKD Selce veterani,2. So bili ŠKD Selce člani,3. Kevder Boysi,pri mlajših pa 1. ŠKD Selce juniorji  in 2. ŠKD Selce senorji. Po končanih tekmah so ob domači pijači in hrani druženje nadaljevali še pozno v noč,hkrati pa izmenjavali mnenja kaj bi bilo potrebno še postoriti.  V sklopu prireditev v KS Leskovec pri Krškem, pa je bil igrišču stare Osnovne šole izveden še kino na prostem, kjer je bil prikazan film režiserke Rahaele Jagrič Pirc z naslovom« Vesolje med nami« .    

 

Anton Hruševar

 

Logotip Krajevna skupnost Leskovec

KRAJEVNA SKUPNOST LESKOVEC PRI KRŠKEM

Ulica 11. novembra 24,

8273 Leskovec pri Krškem

Ikona - email Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Ikona - telefon 07 49 05 130

© 2022 KS Leskovec pri Krškem, Vse pravice pridržane. 5ka. Agencija