V četrtek, 2.6. 2022 smo v okviru praznovanja krajevnega praznika leskovški kulturniki izvedli pravljični pripovedovalski večer. Upamo, da je bil začetek nove tradicije našega društva. Dogodek smo poimenovali »Povejmo si pravljico«.


Srečanje je bilo prijetno in čarobno. Pripovedovale so Tanja Cedilnik, Barbara Urbanč, Sonja Levičar in Mirjana Marinčič. Z zapetimi pripovednimi ljudskimi pesmimi ob kitari nas je začarala Kristina Lovšin Salmič.


Večer je s kratko pravljico začinil še predsednik KS  Leskovec Jože Olovec.  KD Leskovec pri Krškem   Foto: Anton Hruševar

 

Logotip Krajevna skupnost Leskovec

KRAJEVNA SKUPNOST LESKOVEC PRI KRŠKEM

Ulica 11. novembra 24,

8273 Leskovec pri Krškem

Ikona - email Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Ikona - telefon 07 49 05 130

© 2023 KS Leskovec pri Krškem, Vse pravice pridržane. 5ka. Agencija