Po dolgih letih načrtovanj, pričakovanj in tudi zapletov, smo le dočakali modernizacijo krajevne poti, ki vodi v osrednji del naselja Veniše. Tako sedaj vozišče, širine 4,6 m plus bankine, prej 3 m, omogoča normalni dvosmerni motorni promet ter posledično odpravlja moteče čakanje na prosto pot.

Predračunska vrednost vseh izvedenih del sicer znaša 14.000 eur, vendar se bodo cenovne anomalije zadnjih mesecev, zagotovo "poznale" pri končni vrednosti projekta.

 

Otvoritev je za nami, bila je 27. maja 2022 in veseli smo odziva domačinov, ki so se zbrali v številu, ki je resnično primerno za takšen dogodek. Udeležba in dobra družba seveda potrjuje, da je bila odločitev Sveta krajevne skupnosti Leskovec na mestu. Hvala vsem, ki ste kakorkoli prispevali k izvedbi projekta. Hvala tudi družini Avguštin za pripravo in sprejem prireditve.  

 

Tekst: KS Leskovec pri Krškem 

Foto: Anton Hruševar

 

Logotip Krajevna skupnost Leskovec

KRAJEVNA SKUPNOST LESKOVEC PRI KRŠKEM

Ulica 11. novembra 24,

8273 Leskovec pri Krškem

Ikona - email Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Ikona - telefon 07 49 05 130

© 2022 KS Leskovec pri Krškem, Vse pravice pridržane. 5ka. Agencija