Društva Sonček Posavje, je na pustno soboto ponovno obiskal čarodej, da jim s čarovnijami oz čarobno palico, pričara veselo pustno popoldne. Tokrat so pustno rajali s čarodejem Brankom in pomočnico Nino.

Skupaj sta jim pričarala živega zajčka,golobe,svoj čarovniški program,pa sta tudi glasbeno obarvala z karaokami in plesom z vozički. V času pustnega rajanja, sladkanja z pustnimi dobrotami,so jih obiskali tudi Kapelski Krampusi,kateri so prav tako pomagali popestriti pustno popoldne. Društvo Sonček Posavje s predsednico Natašo Solomun se zahvaljuje vsem,ki ste pomagali,da smo našim sončkom zopet pričarali vesel nasmeh in čudovito sobotno popoldne.   

 

Anton Hruševar

 

Logotip Krajevna skupnost Leskovec

KRAJEVNA SKUPNOST LESKOVEC PRI KRŠKEM

Ulica 11. novembra 24,

8273 Leskovec pri Krškem

Ikona - email Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Ikona - telefon 07 49 05 130

© 2022 KS Leskovec pri Krškem, Vse pravice pridržane. 5ka. Agencija