Tudi v KS Leskovec pri Krškem,so v začetku tega meseca pričeli z okrasitvijo kraja.

Najprej so ob pomoči podjetnika Hribška zaradi varnosti z dvigalom postavili pred cerkvijo smreko, pri kateri so sodelovali tako leskovški župnik Ludvik kot ostali starejši in mlajši domačini, saj jo je bilo potrebno naravnati,očistiti odvečne veje in seveda tudi kasneje pospraviti. Naslednji dan je sledila napeljava lučk,katere je tako kot ostalo okrasitev v KS napeljalo podjetje Elektromehanika Arh. Res,da imajo nekateri domačini tudi že domove okrašene z  prazničnimi lučkami,se je pa verjetno zgodilo prvič,da je okrašena tudi glavna ulica na Gmajni, na ulici Anke Salmič. Novost ali obvestilo za vse tiste,ki se bodo odločili,da bi prehodili peš poti v KS pa je,da je pred cerkvijo postavljena tabla KS, na kateri so kode za vsako sprehajalno pot. Z mobilnim telefonom jo registriraš in potem imaš narisano zaželeno pot,puščica / znak pa te vodi po celotni poti.   

Anton Hruševar

 

KRAJEVNA SKUPNOST LESKOVEC PRI KRŠKEM

Ulica 11. novembra 24,

8273 Leskovec pri Krškem

 Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

07 49 05 130

© 2022 KS Leskovec pri Krškem, Vse pravice pridržane. Anuška Motore s.p.