V petek 3. septembra, je bil v cerkvi sv. Ane v Leskovcu pri Krškem izveden četrti Anin glasbeni večer.

 

Glasbeno je bil obarvan z ansamblom rogov Orkestra Slovenske filharmonije v sestavi hornistov Jožeta Rošera, Blaža Ogriča, Aurelie Roussel, Maje Burger Zgonc, Metoda Tomaca in Robija Prednika. Vsi skupaj nastopajo v različnih komornih zasedbah od tria do seksteta,pogosto pa sodelujejo tudi z vokalnimi sestavi in zbori. Repertoar ansambla obsega temeljna originalna dela literature za ta sestav,kakor tudi priredbe vokalnih in intrumentalnih skladb od renesanse do današnjih dni. Povezovalka večera je bila Petra Rep Bunetič.  

 

Anton Hruševar

 

Logotip Krajevna skupnost Leskovec

KRAJEVNA SKUPNOST LESKOVEC PRI KRŠKEM

Ulica 11. novembra 24,

8273 Leskovec pri Krškem

Ikona - email Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Ikona - telefon 07 49 05 130

© 2023 KS Leskovec pri Krškem, Vse pravice pridržane. 5ka. Agencija