Res, da skoraj vsako leto Božiček prinese,ali obdari tako pridne otroke,kot malo manj pridne,se je letos odločil,da bo obiskal starejše krajane v Leskovcu pri Krškem-Gmajna.

Mislim,da je s svojo majhno pozornost dosegel svoj namen poslanstva. Vsi so bili začudeni,ali presenečeni,ker kot so dejali,si nikoli ne bi mislili,da bi jih Božiček v opremi  obiskal na domu (ali pa jih verjetno ni še nikoli),prinesel domače sladke dobrote,ker so jih nekateri zaradi starosti ali podobno prenehali peči. Na božični večer je presenetil tudi slavljenca(roj. dan),zato upa,da  bo v naslednjem letu lahko naredil še več presenečenj brez korone virusa.  

 

Anton Hruševar

 

KRAJEVNA SKUPNOST LESKOVEC PRI KRŠKEM

Ulica 11. novembra 24,

8273 Leskovec pri Krškem

 Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

07 49 05 130

© 2021 KS Leskovec pri Krškem, Vse pravice pridržane. Anuška Motore s.p.