V sredo 24. junija naj bi kot je bilo zapisano na vabilih, pričeli pohode z najmlajšimi od OŠ Leskovec do nekdanje stražarnice (Vejer), katero so pred leti podrli,prostor sanirali in naj bi bila v bodoče kot učna šolska pot.

Naslednji dan,so se odločili,da gredo peš na Dunaj,prav tako pa je bila na ta dan v sklopu praznika tudi otvoritev ceste v Nemški Gori. V petek so strelci imeli dan odprtih vrat,kjer so se pomerili z zračno puško i pištolo, v soboto pa so ponovno začeli z pohodi. Sobotni pohod ,katerega se je udeležilo večje število pohodnikov,jih je vodil izpred Trga borcev do Kobil,oz. do igrišča v kobilah,kjer so jih pričakali narezki,ter že kuhan golaž,v nedeljo pa so odšli do Volovnika,kjer pa so bili prav tako pogoščeni z toplo malico.  

 

Anton Hruševar

 

KRAJEVNA SKUPNOST LESKOVEC PRI KRŠKEM

Ulica 11. novembra 24,

8273 Leskovec pri Krškem

 Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

07 49 05 130

© 2021 KS Leskovec pri Krškem, Vse pravice pridržane. Anuška Motore s.p.