Leskovec pri Krškem smo tudi tokrat obeležili spomin na pokojne.

Tako je delegacija mladih krajanov,v spremstvu sveta KS Jožeta Olovca, položila cvetje in prižgala sveče v spomin pri spomeniku«Nepozabnim padlim« iz prve velike vojne,pri spomeniku Milke Kerin,padlim borcem v drugi svetovni vojni pri obeležju na Gasilskem domu,kakor tudi pri znamenju(križu)na pokopališču v Leskovcu pri Krškem vsem pokojnim krajanom. Prižgane svečke svetijo nam,spominjajo pa nas na vse,ki so nekoč živeli v teh krajih in jih danes ni več med nami. 

 

Tekst: Jože Olovec    

Foto: Anton Hruševar

 

 

Logotip Krajevna skupnost Leskovec

KRAJEVNA SKUPNOST LESKOVEC PRI KRŠKEM

Ulica 11. novembra 24,

8273 Leskovec pri Krškem

Ikona - email Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Ikona - telefon 07 49 05 130

© 2024 KS Leskovec pri Krškem, Vse pravice pridržane. 5ka. Agencija