V nedeljo je v Domu starejših občanov Krško, praznovala že svoj 97-ti rojstni dan Milka Zagorc.

Res,da je imela rojstni dan to je v ponedeljek 26.11.2018,se je odločila, da ga bo praznovala na gospodov dan in kot je dejala,da je takega zdravja tudi velika zahvala bogu, ki jo že tako dolgo spremlja na njeni dolgoletni življenjski poti, pa še povabljenci so se njenega praznovanja lažje udeležili,ker ni bil delavni dan. Kot vedno je tudi sedaj bila  polna energije in optimizma,obujala stare spomine iz davnih devetdesetih let (veliko tudi motorističnih dogodivščin) in nima nobenega strahu, da ne bi mogla dočakati stotega rojstnega dne. Tudi tokrat je bilo praznovanje popestreno z glasbo in ker z veseljem rada zapoje, je ob spremljavi kitare (Hasim)prepevala svoje najljubše pesmi. Kot pravi stari pregovor,da nesreča nikoli ne počiva in tako se je tudi gospe Milki pripetila nesreča pri kateri pa si je zlomila kolk, katerega pa ni želela operirat, vendar je operacija bila uspešno opravljena, toda Milka ni verjela,da so jo operirali,ker so jo verjetno uspavali. Žal je tudi letos padla in si zlomila ključnico in je zopet težava,ker ne dovoli operacije. Toda kljub zlomljeni ključnici je bila ob praznovanju vesela saj kot pravi,da ob taki oskrbi sester,osebja v domu,kateri so tudi pripravili hrano za praznovanje,fizioterapevta Roka, ki ji je že pomagal pred leti, ko je bila v bolnišnici Novem Mestu in je nato prišla v Dom starejših občanov Krško,bo tudi to premagala. Kljub vsem svojim pripetljajem, nezgodam, ki so jo doletele,Milka še vedno ostaja polna pozitivne energije z obilico sreče, veselja in zdravja v krogu sostanovalcev,prijateljev in svojih najbližjih.    

 

Anton Hruševar

 

Logotip Krajevna skupnost Leskovec

KRAJEVNA SKUPNOST LESKOVEC PRI KRŠKEM

Ulica 11. novembra 24,

8273 Leskovec pri Krškem

Ikona - email Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Ikona - telefon 07 49 05 130

© 2024 KS Leskovec pri Krškem, Vse pravice pridržane. 5ka. Agencija