krajevna skupnost leskovec pri krškem

Iskalnik po strani

leskovec krsko

PETA ČAJANKA ROČNODELSKE SKUPINENa peti Čajanki, so v Kulturnem društvu Leskovec pri Krškem, v okviru Sekcije za ohranjanje kulturne dediščine, "Ročnodelska skupina",  gostile članice Krožka ročnih del pri Ljudski univerzi Krško. Ob klepetu in čaju, so predstavile svoj način dela ročnih del, kateri je pester in prepleten z različnimi tehnikami. Pogosto izkoristijo vsak trenutek za ustvarjanje in vsaka prispeva svoj del ustvarjalnosti. Seveda pa svoja dela članice takšnih krožkov prikažejo tudi na razstavah. Vse ustvarjalke ročnih del se zavedajo, da s prenosom znanj ročnodelskih spretnosti in svojimi izdelki ohranjajo bogato kulturno dediščino. Članice Kulturnem društvu Leskovec pri Krškem,se zahvaljujejo članicam "Krožka ročnih del pri Ljudski univerzi Krško" za obisk in jim v bodoče želijo še veliko ustvarjalnih ur.

Anton Hruševar

 
Krajevna skupnost Leskovec pri Krškem, Ulica 11. novembra 24, 8273 Leskovec pri Krškem