krajevna skupnost leskovec pri krškem

Iskalnik po strani

leskovec krsko

SONČKOV KOSTANJEV PIKNIK Z - MOTORISTI, POLICISTI, GASILCI IN PALAČINKAMI


V soboto 14. 10. je tudi Društvo Sonček Posavje tako kot preteklo leto,skupaj z Društvom ljubiteljev motorjev Matija Gubec in Sunny Rider-si, izvedlo kostanjev piknik na igrišču v Spodnjem Starem Gradu. Ob prijetnem sončnem druženju so motoristi razstavili na ogled svoje jeklene konjičke,poklicna gasilska enota Krško je predstavilo gasilsko avto lestev (namen in delovanje), policisti iz policijske postaje Krško pa policijsko opremo,katero uporabljajo ob svojem delovanju. Ob prijetnem ali veselem druženju,so si sončki lahko z višine ogledali okolico,potem je bila izvedena z štirikolesniki in obvezno motoristično opremo vožnja po Spodnjem Starem Gradu,da pa ne bi omagali,so ob glasbi ansambla Bbthing, bili postreženi z vročem kostanjem,palačinkami,kotleti, (pekli DLM Matija Gubec)domačim kruhom(Aktiv kmečkih žena krško polje),in seveda z pecivom in hladno pijačo. Društvo Sonček Posavje se zahvaljuje DLM Matija Gubec,Sunny Rider-som,poklicni gasilski enoti Krško,Aktivom kmečkih žena krško polje,policijski postaji Krško, Baru na igrišču, KS Spodnji Stari Grad - Spodnja Libna,voznikom štirikolesnikom in ansamblu Bbthing,za prostovoljno delo in pomoč,pri izvedbi celotnega srečanja,saj bi brez njihove pomoči bilo težko izpeljati tako prijetno srečanje ali kostanjev piknik,ter ponovno z skupnimi močmi ustvarili in pričarali vesele,nasmejane sobotne obraze otrokom,mladostnikom in njihovim sorojencem.


Anton Hruševar 
Krajevna skupnost Leskovec pri Krškem, Ulica 11. novembra 24, 8273 Leskovec pri Krškem