krajevna skupnost leskovec pri krškem

Iskalnik po strani

leskovec krsko

ZAMAŠITEV ODTOČNEGA ALI ZBIRNEGA JAŠKA


V noči iz sobote na nedeljo,se je v Leskovcu pri Krškem po obilnem dežju, ponovno zamašil odtočni jašek kateri se nahaja na cesti smer Leskovec - Senuše ali obratno. Res,da se je to zgodilo že večkrat in k sreči se še ni zgodila nesreča,ali pa se bo morala zgoditi, da se bo takšna zamašitev preprečila. Žal je bil jašek zamašen do nedelje do devete ure,dokler ga ni bližnji stanovalec odmašil,pa še njega je nevestni voznik,ki je pripeljal i smeri Senuše zalil,da se ga ni videlo. Kot so nekateri dejali bi bilo prav,da se najde način,da do takšnega zamašitve ne bi več prišlo,saj če bo naslednjič nekdo to spregledal,bo lahko prišlo tudi do nesreče z smrtnim izidom.


Anton Hruševar
 
Krajevna skupnost Leskovec pri Krškem, Ulica 11. novembra 24, 8273 Leskovec pri Krškem