krajevna skupnost leskovec pri krškem

Iskalnik po strani

leskovec krsko

OBNOVITVENA KOLONIJA ZA ODRASLE


Letošnjo obnovitveno kolonijo je Društvo Sonček Posavje organiziralo v oktobru na Otoku Pašmanu. V času kolonije so vsakodnevno skrbeli sami zase, pripravljali obroke, pospravljali, se družili in veliko časa preživeli na in v vodi. Izvajale so se vožnje z barko, vožnje s tubo in banano po vodi,potem so se vozili z vodnim skuterjem in letos prvič tudi izvedli pod vodstvom asistentov potapljaškega kluba IAHD Adriatic Alenke Fidler in i Branka Ravnaka potapljanje v morju z vso potrebno prilagojeno opremo. Tako kot pred leti v OŠ Leskovec,sta tudi sedaj z sončki delila svoj prostovoljni čas za kar so jim neizmerno hvaležni, saj občutkov,veselja mladostnikov in odraslih se ne da opisati, to moraš samo doživeti, da lahko začutiš njihovo srečo,zato izredna hvala za njihovo dobrodelnost. V času druženja so si ogledali tudi ostale bližnje otoke, odšli skupaj na razgledne točke,skratka vsi skupaj preživeli ob druženju in vsemi aktivnostmi preživeli čudovit teden. Društvo Sonček Posavje se tudi sedaj zahvaljuje Marjanu in Alešu za vsakodnevno pomoč tako pri transferjih otrok s cerebralno paralizo kot za vse vodne užitke, nasmejane obraze in za čas, ki sta ga prostovoljno delila z njimi,ter tako skupaj z sončki pomagali soustvariti čudovite dni ali teden,kateri je še prehitro minil.


Anton Hruševar
 
Krajevna skupnost Leskovec pri Krškem, Ulica 11. novembra 24, 8273 Leskovec pri Krškem