krajevna skupnost leskovec pri krškem

Iskalnik po strani

leskovec krsko

NOGOMETNI TURNIR ZA POKAL KS LESKOVEC PRI KRŠKEM

V soboto 3. junija je v sklopu krajevnega praznika KS Leskovec pri Krškem, na igrišču pred Gasilskim domom v Veliki vasi,potekal nogometni turnir,kjer so se med sabo pomerile štiri nogometne ekipe. V vročem sobotnem popoldnevu 3. Junija, so se med sabo pomerile ekipe Kevder boys,potem ekipa Zajčki, Velika vas in Rekreacija. Največ golov ali zadetkov je dosegla ekipa Kevder boys in tako zasedla prvo mesto, drugi so bili ekipa Rekreacija in tretji ekipa Zajčki. Za dosežene rezultate,so vse tri ekipe prejele pokale,ob hrani in pijači,pa so druženje z gledalci ali navijači nadaljevali pozno v noč. Anton Hruševar
 
Krajevna skupnost Leskovec pri Krškem, Ulica 11. novembra 24, 8273 Leskovec pri Krškem