krajevna skupnost leskovec pri krškem

Iskalnik po strani

leskovec krsko

10. BLAGOSLOV V LESKOVCU PRI KRŠKEM


V soboto so v Leskovcu pri Krškem Sunny Ridersi izvedli že svoj deseti blagoslov z panoramsko vožnjo do Turistične kmetije Radej,potem do Bubka Bara,nato pa po obronkih črnih deževnih oblakov skozi Brežice do Križaja in nazaj v Leskovec pri Krškem. Res,da je lanski blagoslov izvedel leskovški župnik Ludvik Žagar,je letos prvič do sedaj blagoslovil motorje in seveda hkrati tudi motoriste in motoristke kaplan Roman Ivanetič,kateri jim je zaželel še veliko srečnih kilometrov,ali varno vožnjo še naprej. Po blagoslovu in panoramski vožnji,se je druženje in seveda izmenjava mnenj glede vožnje in samih motorjev nadaljevalo še pozno v noč. Sunny Ridersi se zahvaljujejo vsem,ki so se udeležili druženja,blagoslova,praznovanja okrogle obletnice njihovega člana, (ki se hkrati tudi zahvaljuje za vsa darila in presenečenja),v naslednjem letu pa kot pravijo se zopet snidejo. Anton Hruševar


 
Krajevna skupnost Leskovec pri Krškem, Ulica 11. novembra 24, 8273 Leskovec pri Krškem