krajevna skupnost leskovec pri krškem

Iskalnik po strani

leskovec krsko

SONČKI PONOVNO ŠPORTNO AKTIVNI


Ker se je v preteklem letu 2016 pokazalo,da je bilo veliko interesa glede Bowllinga,se je Društvo Sonček Posavje odločilo,da tudi letos nadaljuje z to športno aktivnost preživljanja prostega časa. V petek 7. aprila,so se člani društva ponovno srečali na Senovem v Kegelban clubu Senica,ter se tako pomerili v metanju ali spuščanja krogel po prilagojeni spustni stezi za otroke s posebnimi potrebami. Ponovno je bilo veselo in sproščeno tako za otroke,sorojence,kot tudi za starše. Namen športne aktivnosti je,da se tako starejši kot mlajši otroci s posebnimi potrebami, ob veselem snidenju tudi športno aktivni,saj poleg vseh fizioterapij,obiskov pri zdravnikih,ter ostalih zdravstvenih težav,imajo premalo časa tudi za razne športne aktivnosti.


Anton Hruševar
 
Krajevna skupnost Leskovec pri Krškem, Ulica 11. novembra 24, 8273 Leskovec pri Krškem