krajevna skupnost leskovec pri krškem

Iskalnik po strani

leskovec krsko

POMLAD PRIHAJA


Člani KD Leskovec pri Krškem so kot je to že v navadi, letos ponovno pripravili prireditev Pomlad prihaja. V dobri uri se je na odru Osnovne šole Leskovec zvrstilo 120 nastopajočih: Ritem vodovodarji, priložnostni pevski zbor Osnovne šole Leskovec pri Krškem (ob spremljavi Robija Fuksa in Zorana Zlatiča), violinistka Živa Letnar (ob spremljavi Robija Fuksa), plesalci pod taktirko Ane Antolič Miler, Kristina Lovšin Salmič, Manca Marinčič (ob spremljavi Lucijana Cetina) in Godba na pihala Šmarješke Toplice. Po prireditvi se je nadaljevalo druženje ob pogostitvi v media centru, članice rokodelske skupine SOKD pa so pripravile za vse navzoče še prodajno razstavo. Da pa je dogodek več kot uspešen pa so potrdili sami obiskovalci,saj se je predstavo ogledalo preko 300 krajanov. Anton Hruševar

 
Krajevna skupnost Leskovec pri Krškem, Ulica 11. novembra 24, 8273 Leskovec pri Krškem